| MichelWolverine a întrebat:

Am si eu o intrebare! Am un Motorola KRZR K1 si ieri dupa un apel mi s-a intamplat ceva neplacut: nu mai pot sa intru in sectiunea de apeluri primite/ratate/efectuate si, desigur, acum daca cineva ma suna si nu sunt langa telefon, nu mai pot sa vad apelul ratat. Nu e vorba de taste, pentru ca am incercat pe alte meniuri si tastatura e in regula. Ma poate ajuta cineva sa rezolv problema asta? Credeti ca resetarea soft-ului ar duce la rezolvarea problemei?

Răspuns Câştigător
| judgement a răspuns:

Inainte sa faci resetarea softului intra pe www.forum.softpedia.com -> terminale mobile-> Motorlala -> modelul tau, vei gasi acolo rezolvarea problemei tale, daca nu o sa te invete baietii ce si cum