| Mangi a întrebat:

Salut, am primit un iPhone 7, merge perfect cu excepția unui singur lucru, când ma suna cineva sau sun pe cineva îl aud foarte încet si trebuie sa dau pe speaker sa îl aud mai tare. Intrebarea mea este dacă e stricat speker-ul sau doar murdar si ar trebui curățat. Tin sa menționez ca muzica si alte chestii aud perfect si ca eu ma aud perfect

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

IPhone 7 nu mai primeste updateuri de la Apple. Este un telefon destul de vechi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stricata boxa de sus

| Scorillo a răspuns:

Merge perfect dar cu defecte. happy Ai incercat cu casti? Daca poti, pune o intrebare la un service GSM. O intrebare nu costa. Nu incerca sa-l repari tu

| sacrantolove a răspuns:

Asta este o problema comuna la ele, și la 6, 6s și 7
Difuzorul care e pentru apeluri se umple de praf și asta face sa îl avarieze. Ți-aș recomanda sa mergi la un service GSM poate pot sa-l curețe și se audă ca înainte.