| AlecsAnndru a întrebat:

Am Pus o Folie De Protectie A Ecranului Pe Samsung Star 3 Si A Ramas Pe Dedesubt 2 Firicele De Par Sau Scame Nu Stiu Ce Este Are Ceva?

11 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Nu

| CcIiNnEeVvAa a răspuns:

Nu are absolut nimic.winking

| AlecsAnndru explică (pentru CcIiNnEeVvAa):

Ma gandeam ca afecteaza touchsceenul ca a ramas pe dedesubtul foliei

| Lydia28 a răspuns (pentru AlecsAnndru):

Nu incerca sa dezlipesti, ca poate faci mai rau, lasa-le acolo ca nu afecteaza nimic. Data viitoare sa stergi mai bine!

| AlecsAnndru explică (pentru Lydia28):

Multumesc!

| Malina4 a răspuns:

Salut nu are nimic totul e ok sa ai grija de el kiss

| Malina4 a răspuns:

Npkkiss

| Dyiya a răspuns:

Nu te speria, nu are nimic! S-ar putea sa te deranjeze acele scame, dar nu afecteaza touchseenul. happy

| AlecsAnndru explică (pentru Dyiya):

Bine,multumesc frumos...de deranjat nu ma deranjeaza...credeam ca imi afecteaza touchscreenul

| vibemaxx a răspuns:

Nu are nimic... Daca te deranjeaa incearca si schimb-o....bafta