| anonim_4396 a întrebat:

Am salvat contactele din telefon cu Samsung Kies. Acum vreau sa bag acele contacte in telefon, dar nu imi deschide formatul salvat(.ecsv.bak). Cum pot sa le bag iar pe telefon sau sa deschid contactele pe pc?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar era normal sa iti ramana in telefon.Se face doar un back-up pentru contacte.Cu Kies.Nu se sterg din telefon.

| lllPauLlllCostylll a răspuns:

Da, dar a trebuit sa schimb cartela si nu le mai am si acum vreau sa le bag iar in telefon.