| Cupcake69 a întrebat:

happy
Mi-am luat un Samsung Galaxy S duos recent. Saptamana asta plec intr-o excursie cu scoala in strainatate si vreau sa imi pun muzica pe telefon.
Am salvat muzica in pc, totul bine.Pun cablul USB, le conectez. Mi se zice ca se conecteaza insa nu mi se deschide sa vad fisierele, si imi zice ca. nu stiu ce. Samsung Kies sau ceva de genul asta. Inainte aveam Samsung Wave 575 si totul era bine, puteam pune muzica.
Ce pot face acum?
Am incercat si mi-am descarcat pe telefon o aplicatie cu muzica, insa nu au melodiile care-mi plac mie. FUNDA!

1 răspuns:
| GmVenNo a răspuns:

Buna Cupcake69!
E posibil sa fie din cauza telefonului, nu si-a facut bine update-urile si ce mai are el!
Fa asa:
Consumai toata bateria, scoatei-o, tine-l la incarcat aproximativ 5ore+++, iar cu USB-ul, incearca sa-i sufli in el sa nu aiba praf, dupa baga in alta gaura in pc pentru USB, Daca nu ai alta lasa asa. Dai conectare si daca tot nu merge du-te la cel mai apropiat magazin de telefoane sau chiar de cartele precum Orange, Vodafone, cosmote etc. si intreaba!
Funda?