| anianastasia a întrebat:

Am sasung galaxy mini 2 si acasa am wireless. Nu am abonament pe telefon. Daca intru de pe telefon pe internet platesc ceva?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu platesti nimic in plus fata de abonamentul pe care il platesti pentru internet, indiferent cu cate calculatoare, laptop-uri sau telefoane iti accesezi internetul.

1 răspuns:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu platesti nimic, pentru ca nu poti sa intri pe internet daca nu ai abonament, decat daca iti iei cartela cu mb.