| CastiCuMicrofon a întrebat:

Salut.
Am si eu cateva intrebari despre Samsung Galaxy Mini 2:
1.Cand se va upgrada la andoird 4.1?
2.Daca mi-l iau acum, cand se va da drumul la upgrade voi putea sa il upgradez?
3.Are suport flash player?(nu lanterna)

1 răspuns:
| Ionait a răspuns:

1. Nu se stie sigur insa va mai dura ceva vreme. Cert este ca un update la Android 4.1 pentru Samsung Galaxy Mini 2 este planuit.

2. In oarecare masura. Atata vreme cat il cumperi liber de contract vei putea face update imediat ce un update va fi lansat. Daca il vei lua cu abonament va trebui sa astepti ca respectivul carrier sa modifice update-ul pentru ca mai apoi tu sa-l aplici.

3. Da