| spinteca a întrebat:

Salut am si eu galaxy fit si vreau sa-mi pun parola la mesaje si nu stiu cum ma ajutati dar sa fie cat mai explicit

Răspuns Câştigător
| amusername2 a răspuns:

Asta e dezavantajul, nu poti pune parola doar la mesaje sau la altceva, cum era la alte telefoane. Poti pune la telefon, respectiv cand il deblochezi. Asta faci intrand la setari->securitate si iti dai seama de acolo cum.

| Addie67 a răspuns (pentru amusername2):

Si eu am la fel o problema. vroiam sa intreb si eu dar am vazut ca ets o intrebare asemanatoare si nu am mai avut nevoielaughing mss