| crazyanswer1 a întrebat:

ce are telefonul gigaset ap220 ca nu imi mai merge...atunci cand ma suna cineva lui ii apare ca ma suna dar eu in shimb nu primesc apelul si viceversa cand sun eu va rog raspundeti

3 răspunsuri:
| RELIABLE a răspuns:

Salut du-te cu telefonul la un reprezentat Orange si te rezolva, e din setari, si eu am patit si am rezolvat.Dar s-ar putea sa fe si telefonul defect. Succes.

| GabrielVoicu a răspuns:

Posibil sa fie de la telefon adica de la soft sau incearca sa pui alta cartela in el si suna-te pe aia. Poate este de la cartela.

| crazyanswer1 explică:

Telefonul este fix si nu are cartela si e de la romtelecom