| costelinho a întrebat:

ce este functia mobil tracker si cum functioneaza adica cum o activez si la ce foloseste? sa mutumesc. Funda celui care ma ajuta.

5 răspunsuri:
| miaumarian a răspuns:

Software-ul Mobile Tracker, care vă ajută să localizați telefonul pierdut, pentru a urmări copil sau chiar angajat cu moduri diferite.
În cazul în care cartela SIM a telefonului țintă este schimbat, atunci veți primi o notificare cu informații de localizare a telefonului tinta.
Puteți obține de localizare a telefonului pierdere prin trimiterea unui SMS de la orice telefon. Puteți urmări telefonul peste harta Google dacă vă conectați
in pentru a hemelix. Toate acestea se pot face prin trimiterea unui SMS de la orice telefon la telefonul pierdut / senile.

| miaumarian a răspuns:

Mai pe intelesul tau este o aplicatie care te ajuta sati recuperezi telefonul in cazul in care l-ai pierdut sau numai sti pe unde elaughing

| costelinho explică (pentru miaumarian):

Si cum o activez

| costelinho explică (pentru miaumarian):

Ce numere trebuie sa scriu la expeditor si destinatar te rog mai detaliat. laughing

| miaumarian a răspuns:

Http://www.samsung.com/......acker.html

La destinatar trebuie sa pui un nr pe care sa primesti sms cand nu mai ai telefonul tau