| nimicitorul a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare la Nokia lumia apllicatiile inclusiv jocurile se cumpara?

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Exact ca si la Windows. Sunt si gratis si cu bani. Uita-te pe aici:
http://www.nokia.com/ro-ro/aplicatii/lumia/

| Konata a răspuns:

Eu stiu ca orice telefon ( dintr-asta mai modern) daca are wi-fi si android are automat si o aplicatie numita Google Play unde gasesti o gramada de aplicati di jocuri gratis. Nu cunosc telefonul Nokia Lumia insa daca nu ai acea aplicatie, le poti descarca pe pc si apoi sa le introduci in telefon.

Have a nice day happy

| Vladroman24 a răspuns:

Salut,nu toate jocurile, aplicatiile se cumpara.doar cele cu grafica mai buna. funda