| RockOn21 a întrebat:

am mare nevoie de ajutor dau fundalove struck doar va rog sa ma ajutati!:* In ianuarie mi-am luat un Lg optimus black pe abonament delfin 9. Am 600 de min 900 de sms si 600 MB. Iar acum aproape la sfarsitul lunii am sunat la 415 pentru informatii si aveam cost suplimentar 49.73 euro :o. Ziua urmatoare am sunat din nou si erau 50.06 euro nici macar nu am vorbit la telefon intre cele 2 apeluri nici nu am trimis vreun sms. Daca puteti sa ma ajutati nu ezitati! Inca ceva mi-am luat din Android Market yahoo messenger poate sa fie de la asta? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ori ai depasit numarul de mb alocati ori ai descarcat aplicatii de pe Market cu plata.Dar mi se pare cam mare costul suplimentar.Du-te la Orange si cere un desfasurator lunar.Adica toata activitatea ta pe luna.

| RockOn21 explică (pentru darrio2007):

Mersi pentru raspuns! dar sa zicem ca daca am descarcat o aplicatie care era cu plata nu inteleg in fiecare zi trebuia sa platesti pentru ea?

| darrio2007 a răspuns (pentru RockOn21):

Platesti doar o singura data.La descarcare.Cati mb are acea aplicatie+transferul de date.