| ciprian1999 a întrebat:

Salut am si eu o neclaritate. am un Samsung galaxy ace s5830 si as vrea sa imi pun android 4.1 as putea? deoarece am vazut pe niste fourumuri ca se contraziceau unii pe acolo cica ar merge cica nu. va rog ajutati-ma. daca se poate spuneti-mi pe larg cum sa mi-l updatez. dau funda celui care ma ajuta

3 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Depinde ce ai pe el acum.

Răspuns utilizator avertizat
| addyaddy63 a răspuns:

Pai daca vrei sa i-l faci oficial îți va cere un update, daca a apărut deja vezi in setări la Actualizare Software. Daca nu i-l vrei pe cel oficial poți caută pe internet Android 4.1 pentru telefonul tau si i-l bagi pur si simplu cu un card USB. Poți sa te uiti la un tutorial pe YouTube. Sper ca ți-am fost de ajutor. salut.