| Lencar_Marian_1996 a întrebat:

Salut am si eu o problema, am un Samsung galaxy mini s5570 si atunci cand il blochez prima data totul este inregula dar dupa ce il blochez a doua oara nu se mai vede nimic pe ecran (ecranul nu are nicio problema)imi puteti spune ce are? sau sa ma ajutati, la servis au spus ca nu stie ce are...DAU FUNDA

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa upgradezi la cea mai noua versiune de android si incearca sa-i faci un hard reset.

| Lencar_Marian_1996 explică (pentru CM7YRE):

Am incercat cu hard resetul da nu merge, am sa incerc si cu upgradul de android