| vLooM a întrebat:

Salut.

Am si eu o problema cu Allview a5 quad.
Deci ieri m-a prins ploaia si am avut telefonul in buzunar, facea fite de mult ma refer ca mergea singur de exemplu daca intam in menu si iesea,. etc.
Dar problema este acum cu touch la telefon imi merge doar jumate de touch(nu sa udat tare, nu a intrat apa in el!)P.S am schimbat la el toata placa de baza si dupa 3-4 saptamani a inceput sa-mi mearga nasol de atunci.

Pot sa-l arunc nu?laughing

Cine stie ce este de facut

Răspuns Câştigător
| madalinfindrihan a răspuns:

Daca nu vrei sa il arunci il poti duce la service si ti-l fac ca noi aia sau daca ai garantie e bine si daca nu ai il poti arunca big grin. Funda?

| vLooM explică (pentru madalinfindrihan):

Pai degeaba am garantie, am fost si cica nu mi-l poate face, dupa m-am dus la doctor GSM acolo la facut, + imi mergea si greu telefonul dupa 1 luna dupa ce l-am facut la Doctor GSM, pentru touch cat poate sa faca? Daca stii? Cat ar face, daca am dat 160 lei pentru placa de bza acuma cat ar face ca sa-l fac?

1 răspuns: