| ionescualexandru41 a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul meu si mai exact galaxy s5 plus ( sm gf901 ). I-am facut upgradeul la android 5.0.2 si acum merge foarte prost. E adevarat ca am descarcat si multe jocuri de pe aptoide dar nu stiu daca asta e problema...

1 răspuns:
| Fcp_Laura_1998 a răspuns:

Salut! Pai de ce iti trebuie Aptoide daca ai Magazin Play?! Daca vrei ceva fara bani, iti recomand sa iti iei MoboMarket! Este destul de bun! Merge prost din cauza ca acel Update nu este destul de bun si are o memorie mare. Dezinstalea din jocuri si astept un raspuns de la tine. Sper ca te-am ajutat. P.S : Samsung s5 plus este un telefon destul de bun, nu cred ca trebuia sa mearga chiar asa.