| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul. Nu mai imi porneste si am aflat ca e din cauza de la soft,am incercat sa instalez unul original de pe site-ul de la Asus si tot degeaba, nu porneste. Pot sa merg cu el sa mi-l faca la service? tin sa mentionez ca e un Asus ZenFone 5

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Daca eroarea a aparut in urma unei interactiuni umane, gatantia nu acopera dauna, insa cum ai incercat sa instalezi tu softul ma tem ca garantia va acoperi ceva.
Merita totusi incercat.