| Paraschiv_Mihai_1997 a întrebat:

am si eu o problema la un s3. dau sa mi-se conecteze la router si apare acolo ca obtine adresa ip iar dupa aia nu apare activat apare dezactivat si automat nu se conecteaza. ce sa >fac?

2 răspunsuri:
| tuberculoza a răspuns:

Ori ai gresit parola, asa o poti rescrie apasand pe revocare, ori routerul nu este conectat la internet, scoatei firele si baga-le cum trebuie in porturi, incearca asa ar trebui sa mearga

| ComanA a răspuns:

Când face așa, singurul motiv pentru care scrie deconectat, este că ai introdus parola greșit... Rescrie parola cu atenție și o să îți meargăwinking