| SoulOnFire a întrebat:

Am si eu o problema la un telefon. Cand intru in playlist si aleg o melodie din lista, incepe sa se auda alta melodie ( aflata tot in telefon). Daca ies si intru din nou in aceeasi melodie, se aude alta si tot asa... Am un Samsung Galaxy Mini. Sper ca m-am facut inteles. Cum as putea rezolva aceasta problema?

1 răspuns:
| Zoey112 a răspuns:

Pai intra in,, music,, si da pe melodie. si acolo deasupra de bara pentru derulare(in partea de jos stanga) e un simbol cu doua sageti incrucisate. si trebuie sa dai pe el (atunci simbolu o sa fie cu doua sageti incrucisate dar taiate)