| Nycusor_Buga_Maryus_1996 a întrebat:

Salut am si eu o replica de iPhone 4s, am scapat-o jos si nu se mai aprinde.Mi sa spus de catre cineva ca nu fac contact clemele la baterie, m incercat eu ceva dar tot nu merge...Ce as putea sa-i fac? Funda+VOT

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Replica fidela al design, restul tot replica

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In principiu sa il arunci, replicile sunt cam de unica folosinta sa zic asa. l ai scapat e terminat.

| Nycusor_Buga_Maryus_1996 explică (pentru suntserios):

Este replica fidela 1:1

| suntserios a răspuns (pentru Nycusor_Buga_Maryus_1996):

Replica fidela al design, restul tot replica

| Melany8 a răspuns:

Trebuie să o duci la reparație eu am iphone5 și l-am scăpat jos și văd că nu s-a stricat nu cred că e ceva serios

| adisuk18 a răspuns:

Mai da odata cu el pe jos poate isi revinewinking nai nimic de pierdut