| andrey04 a întrebat:

SALUT,am si eu un telefon LG KP500 si in ultimul timp nu se mai vede nimic pe ecran, dar se aude cand umblu pe el.IMI puteti spune ce are si cat ar costa sa-l repar?

Răspuns Câştigător
| motanelu03 a răspuns:

Aceaiasi probleba am avut si eu la telefonul meu tot un Lg si l-am reparat cu 50 lei si nu are decat o defectiune la bandawinking

| andrey04 explică (pentru motanelu03):

Nu cred ca am mai incercat sa ii pun alta banda si nu s-a intamplat nimica

4 răspunsuri:
| stoica1 a răspuns:

Displayu... In jur de 50 de lei... Funda?

| andrey04 explică:

Si cel de la Orange mi-a zis ca nu se pricepe

| FrozenX a răspuns:

Are o defectiune la Folie/Display, O sa te coste in jur de 40-50 lei, in functie de service.