| Cristi970 a întrebat:

Am si eu un telefon maxcom mm238 si am o problema am un numar de telefon la lista de respingere si nu pot să îl scot. Cum pot sa il fac sa il scot de la respins?!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa cum l ai bagat, din setari bineinteles, te duci in agenda din telefon pe numele contactului respins, apesi pe el si vei vedea scris deblocheaza utilizator sau scoate din lista de respingere, apesi pe da sau yes si gata il va reactiva contactul.