| redlynx90 a întrebat:

Salut, am si eu un telefon Samsung galaxy mini 2 S6500 si am bagat casti de Nokia de 3.5mm jack sau orice fel de casti de 3.5 si nu se aude bine odata se aude beat-ul odata vocea nu stiu ce ar putea avea am incercat cu 2.5mm si imi merge vreo idee sa mearga si cu 3.5mm

Răspuns Câştigător
| PickUp a răspuns:

Niciodata sa mai faci prostia sa bagi casti de alt telefon in telefonul tau! Ele sunt setate pentru telefonul lor! Sunt sigur ca acum ai probleme la circuite. Du-te sa ii faci un controllaughing (Si cauta castii speciale pentru telefonul tau!) Baftabig grin Funda plz