| Darius123456 a întrebat:

Am Tableta Allview si am Modem de Wierlles.Cand dau conectare nu mi se conecteaza la Wi-Fi si am incercat sa dau restart si la tableta si am bagat iar parola si id-ul de la Wi-Fi si tot nu se conecteaza iar cand intru pe internet imi spune nici-o conexiune! dau funda va rog

2 răspunsuri:
| Darius123456 explică:

Esti surd nu auzi ca am modem?

| marianguru a răspuns:

Modem sau router? sau stick de internet? daca ai stick de internet iti trebui cablu OTG, daca ai router wireless trebuie sa ai conexiunea wireless activata, poti intra in router cu 192.168.1.1 sa te loghezi cu parola si user admin si sa verifici la wlan daca ai conexiuni deschise...