| Anonimaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Am telefon AllView A5 Quad si as vrea sa stiu cum as putea fotografia ecranul adica sa pozez de exemplu conversatiile de facebook, de ask, pagini, sa fotografieze ecranul direct si sa pot trimite altora poza cu ecranul.Stiu ca la LG optimus chestia asta se cheama quickmemo si apare sus dar la mine nu apare sus unde e wi fi ul si toate celelalte. Ma puteti ajuta? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| alinamaria2107 a răspuns:

Se numeste "ss" si poti sa faci si fara anumite aplicatii big grin
Trebuie sa tii apasat pe butonul de blocare si pe butonul de dat mai incet la volum, in acelasi timp, cateva secunde, pana se efectueaza captura de ecran. Sper ca te.am ajutat tongue
Funda? :*