| Condrache_Marian_1989 a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? Am un telefon Allview si vreau sa il folosesc pana imi iau altul, dar cand l-am pornit imi apare ecranul alb, oare ce poate sa >aiba?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil este din cauza conectorului de la display la placa de bază care s-a defectat sau deconectat. Trebuie să mergi într-un service specializat pentru remediere.

2 răspunsuri:
| Bozai_Marius_1998 a răspuns:

Poate ca este dus ecranul sau a stat la soare, în apă. Funda?