| danydinamo a întrebat:

Am telefon LG-P350 si nu stiu cum pot sa sterg jocurile care sunt pe el...ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| GmVenNo a răspuns:

Salut danydinamo!
Deci: Intri pe site-ul dupa care descarti aplicatii(jocuri), scrii numele jocului si dai pe dezinstalare!
Mi se pare ca la LG P350 se face asa:
Dai pe gestionar de aplicatii si apoi dai pe descarcare aplicatii si dai pe joc dupa care apesi pe dezinstal.
Sper ca te-am ajutat
Funda>?

| Mariiam a răspuns:

Jocurile pe care le ai de la bun început în telefon nu pot fi şterse, cele instalate de tine le poţi gestiona din setări, sau intri în Android Market la ''aplicaţiile mele'' şi dezactivezi de acolo.