| IuliaMaria1996 a întrebat:

happy am Samsung ch@t 322. imi poate spune cineva cum pot sa sterg jocurile si aplicatiile din telefon? care erau de cand l-am cumparat. Daca dau pe "optiuni" imi apare doar " avansat" si "detalii" nicaieri "sterge". am restetat si telefonul dar tot nu se sterg. ma puteti ajuta?

9 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Nu se pot sterge acele aplicatii.Acelea sunt native.Asa a venit telefonul din fabrica cu acele aplicatii si sunt protejate.Deci nu ai ce sa faci

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru IuliaMaria1996):

Dar de ce te deranjeaza acele aplicatii?!

| IuliaMaria1996 explică (pentru S3c0ndSh0t):

Pentru ca nici nu merg. si imi ocupa si multa memorie.

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru IuliaMaria1996):

Cum adica nu iti merg?!

| IuliaMaria1996 explică (pentru S3c0ndSh0t):

Imi scrie " conetion to the server cannot be established.Please try again later" la toate imi scrie asa.

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru IuliaMaria1996):

Trebuie sa ai internet!

| IuliaMaria1996 explică (pentru S3c0ndSh0t):

Am internet. mai am 2 aplicati. yahoo messenger si opera mini care le-am descarcat eu. alea merg raised eyebrows

| aura36 a răspuns:

Daca sunt preinstalate nu le poti sterge.
Imi pare sincer rau! N-ai ce face.