| Crisan_Alexandra_1993 a întrebat:

Am tot cautat pe net dar nu gasesc raspuns. Daca am trimis un mesaj si langa ora la care am trimis mesajul apare un lacat mic, ce inseamna? Mi-a blocat numarul? (Telefonul e Samsung)
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Albinuța767 a răspuns:

Depinde la telefonul meu apare atunci când m-a blocat cineva. Dar am mai avut un telefon care îi apărea atunci când nu se trimeteau mesajele.

| DrakeBoy a răspuns:

Nu..inseamna ca inca nu s-a trimis! Asa e la telefonul meu si e tot Samsung! Funda plz?