| prodatory2k a întrebat:

Salut, am un abonament de la digi cu telefon gratuit de anul trecut si la telefon mi s-a rupt mufa din telefon si de la incarcator. Fiindca a inceput sa-mi mearga prost nefiind cel mai performant telefon as vrea sa-l schimb mai ales ca s-a stricat chestia asta, nu sa-l repar. Il pot schimba cu altul mai performant?

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca esti sub 2 ani, cat e orice abonament, nu prea poti.
Dar chiar ieri am vazut o reclama la Media Galaxy, ca poti cumpara orice telefon Samsung in rate, cu dobanda zero!, si fara adeverinta de venit.

| RSfan a răspuns:

Nu,dar poti obtine o suma de bani pe el prin programele de buy-back.