| alexcornea96 a întrebat:

Am un Acer liquid express e320 si asi dori sa scap si eu de aplicatile si wedgeturi-le de la Orange. imi ocupa 80 % din memorie. cum fac sa scap de ele?
Ca nu merg dezinstalate! happy

Răspuns Câştigător
| HardCore7750 a răspuns:

Poti face acasa cu un program, Framaroot, dar se duce garantia.
Daca nu merge cu Framaroot(mie nu mi-a mers) mergi la service, nu te chinui sa faci manul, e mult de facut, si daca nu faci bine adio telefon, il poti recicla
Toate cele bune

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Poate sa il resoftezi.

| HardCore7750 a răspuns:

Rooteaza-l va merge mai mult ca sigur
Toate cele bune

| alexcornea96 explică (pentru HardCore7750):

POi si asta o pot face la mine acasa? daca da. Explicami cum ca nu imi dau seama. Dar vreau neaparat sa scot totul. pentru ca mai mult de 80 % din memorie mi-o mananca big grin

| HardCore7750 a răspuns (pentru alexcornea96):

Poti face acasa cu un program, Framaroot, dar se duce garantia.
Daca nu merge cu Framaroot(mie nu mi-a mers) mergi la service, nu te chinui sa faci manul, e mult de facut, si daca nu faci bine adio telefon, il poti recicla
Toate cele bune