| ProblemeInParadis a întrebat:

Salut am un Allview x1 soul si mi se pare ca se misca c-am greu si camera si retrica, adica pentru ce are in el am asteptari mari 2 gb ram 32 gb memori. Daca stie cineca sa-i fac ceva. Funda

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Si mie imi merge foarte greu retrica, si tot Allview x1 soul am, am crezut ca este de la aplicatie, poate nu este compatibila aplicatia cu telefonul, altceva nu pot sa imi explic, mai ales ca nici tie nu iti merge.