| BoghY30888 a întrebat:

Salut, am un Galaxy S2 i-am pus de curand CM 10.2 dar am o problema. Nu arata contactele din cartela, ce este de facut? Am Gapps am tot facut dar nu inteleg de ce nu arata contactele, dau funda pentru cel ce ma ajuta!

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Incearca sa dai import, de la optiunile phonebook. Daca tot nu merge, instaleaza o aplicatie cum sunt cele de la GO phonebook, pe care sa o folosesti pentru agenda in locul aplicatiei native.