| Matei005 a întrebat:

Am un Galaxy S3 care mergea cam greu si i-am dat stergere date. Inainte de asta am copiat toate foldere din telefon. Apoi, dupa ce am dat resetare si am vrut sa-mi pun datele inapoi, am observat ca toate acele foldere erau goale. Tot ce a ramas sunt backup-ul de la contacte si alte cateva fisiere. Cam care ar fi problema si cum pot recupera datele?

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Trebuie copiate pe un card SD sau in calculator. Ce e pe memoria interna se sterge la resetare. Datele e posibil sa se poata recupera dar numai daca telefonul e rootat(rootarea nu e recomandata - in general e un fel de carpeala).

| cristiorigins a răspuns:

Probabil nai copiat tu binele date din telefon pe alt dispozitiv.dar odată ce ai dat reset la telefon și ai mai făcut și backup-ul nu mai ce recupera.tot ce ai putut recupera ai recuperat restul e pagube colaterale. (Când spui a ai copiat toate folderele din telefon contează la ce te referi ca dacă le-ai copiat pe toate toatelaughing e și normal sa le vezi goale deoarece aparțin de softul telefonului date la care nu ai acces.mult succes în continuare