| Okey a întrebat:

Azi am făcut curatenie prin telefon ( Samsung Galaxy Core 4G) si am dezinstalat niste aplicatii care nu mi s-au parut importante și am mai dat si ștergere date iar acum, cand intru in galerie, la cateva foldere imi apare o imagine neagra cu ceva omulet Ce pot sa fac ca sa imi apara pozele nnormal? Ajutor!

1 răspuns:
| Anonim77797 a răspuns:

Daca vrei pozele singura varianta e sa te duci la un service sa le scoata din memoria telefonului (toate pozele sterse raman in telefon dar in varianta de 0, 01mb (ex) ) tu nu ai ce face, la cum ai pus intrebarea imi dau sema ca nu ai cunostintele necesare pentru a face aceasta operatiune de una/unul singur/a