| Rubyrubyy a întrebat:

Am un IPad Apple...Din greseala am facut update la software IOS 7.0.4 si mi s-au sters toate programele.Nu este nici o problema pentru ca le-am instalat inapoi programele dar pozele pe care le-am avut nu le mai am....Imi puteti spune daca mai pot recupara pozele si cum?

Răspuns Câştigător
| Kanno a răspuns:

In principiu ideal e sa salvezi un backup inainte de orice update... si totusi din cate stiu iTunes ar fi trebuit sa iti salveze toate pozele, clipurile, melodiile, aplicatiile, inclusiv contactele in cazul in care este cu suport SIM, si la urmatoarea conectare la cablu de date sa le sincronizeze automat. Ai incercat sa mai o conectezi la pc dupa update?