| videoerc204 a întrebat:

am o problema! As vrea sa ma ajutati! Am vrut sa instalez un joc si apoi mi s-a facut bara unde este startul mai mare si imi mai apare inca un program pe care l-am sters si apoi tot imi aparea bara de start mare si apoi am dezinstalat un alt program care era legat de videoclipuri sau de alt ceva si apoi tot ecranul era mare (mi-a resetat calculatorul si apoi mi-a facut ecranul mare)
Si acum toate programele de pe dekstop sun mari si mi-e frica crying(

PS. programul se numea:ATI-software uninstall Utility si inca mai este instalat programul crying(((

3 răspunsuri:
| Dinamovistul101 a răspuns:

Mai bine iti reformatezi PC-ul big grin

Răspuns utilizator avertizat