| x2gk9r a întrebat:

Salut…
Am un iphone 12
L-am scos de la incarcat de la ora 13:14 aveam 94% l-am folosit iar acum la ora 17:49 mai am 21%
Este in regula?

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Este în regulă. E bine? Te liniștești acum?

Eu înțeleg că tu ești absolut obsedat de acel telefon și de cât ține bateria, dar chiar trebuie să repeți aceeași întrebare de o sută de ori și să ne dai toate detaliile astea inutile?

| carevaescu a răspuns:

Dacă te ai uitat la YouTube încontinuu sau ai jucat jocuri este normal să ai o rată de utilizare a bateriei atât de mare.
Ceea ce nu este normal este stresul tău incesant asupra oricărui aspect al acestui telefon

| KovacsB a răspuns:

Depinde cum l-ai folosit.
Cumpara-ti unul fix, ala nu se descarca.