| Grs_Bogdan_1992 a întrebat:

Salut,am un Iphone 3gs, am activat 3g si din cate stiu eu cand activezi 3g trebuie sa-ti dea net gratis,la mine nu merge netu,daca stiti cum pot rezolva ca sa mearga netu, va multumesc!

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Nu are nicio legatura 3g cu traficul de net. NET-ul nu e gratis indiferent ce optiune ai. Ca sa intri pe net iti trebuie abonament si sa faci setarile de internet in telefon functie de cel care iti da net. (Orange, Vodafone...).

| yonutz994 a răspuns:

Nu iti da nimeni net gratis daca activezi 3G. Ai net doar daca activezi o extraoptiune de date.