| MitzaMihaii1997 a întrebat:

Salut.Am un iphone 4, a mers perfect pana acum si dintr-o data nu mai merge touchscreenul, merg toate butoanele dar face de parca s-ar fi spart touch-ul, nu mi-a cazut deloc, nu l-am lovit de nimic, pur si simplu dintr-o data.O fi ca am sidia pe el? Imi puteti spune ce s-a intamplat cu el? Dau funda...

1 răspuns:
| WalkerAW a răspuns:

Cred ca ai activat TALKBACK(functie pentru oamenii orbi)pentru al folosi trebuie sa umlii cu doua degete.In loc sa dai pagina mai sus cu un deget o dai cu doua(ambele in sus)(sau inpartea dorita)
Daca vrei sa scrii pe tastatura sau sa selectezi ceva apesi de 2 ori pe lucrul dorit.
DE dezactivat stiu sa o fac numai la Android, dar vezi in setari, la setari generale.
FUNDA?