| Sevilla a întrebat:

am un iphone 4, la ce riscuri il supun daca il upgradez la IOS 7.1 adica va merge mai greu?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

RIscuri nu sunt, doar ca o sa mearga mai lent.

| Jameson a răspuns:

Buna. Nu il supui la nici un risc, va merge chiar mai bine, si vor merge toate aplicatiile care solicita ultimul sistem se operare.

| mOBSCENE a răspuns:

Buna! Nu ii face upgrade, asta e un sfat sincerhappy O sa iti mearga greu. O prietena de-a mea care are tot iPhone 4 si-a facut upgrade la IOS 7 si stiu ca ii mergea telefonul foarte aiurea.