| Mitti a întrebat:

Am iPhone 3GS cu iOS de 3. 1. 3. Pe iTunes mi-a aparut update. Adica mi l-as putea upgrada la 5. 1, dar ma tem sa nu fie sterse pozele si altele. Si mai am o problema. Un coleg de al meu si la upgradat mai demult la iOS de 4. 1 si acum ii merge foarte greu si sacadat. Ma puteti sfatui ce sa fac? E bine sau nu, sa il upgradez? eu ma tem sa nu imi mearga si mi-e greu si sacadat.
fundita pentru cel mai util raspuns!

Răspuns Câştigător
| ALXXXXXXXXXXX a răspuns:

Salut
Si eu am avut
Sfatul meu e sa iti copiezi toate pozele, muzica, video etc. ce ai pe el in PC si sa dai update dupa aia o sa mearga bine iar cand o sa-ti faca figuri il poti tu updata cu program e SIMPLU uitate si aici http://www.youtube.com/watch?v=0I1dNq5g3Kk

Funda?