| Raduta_Alexandru_1995 a întrebat:

Salut, am un iphone 4 s, Ios 7.0.3, si i-am facut jailbreak. Totul a decurc cum trebuie, nici o problema, mi-a instalat si cidya, totul e ok. Mi-am downloadat niste jocuri full version pentru ios, le bag in telefon cu itunes, dar imi apar cu negru, necolorate, apas pe ele si-mi apare insstaliing...dar nu le instaleaza nu nimic. Stie cineva ce pot sa fac? Sau de la ce nu-mi merg acele aplicatii?
Si va mai rog sa-mi zice-ti cateva site-uri cu jocuri pentru iphone... full version sa le pot baga prin itunes. daca tot i-am facut jailbreak.

Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Alexx15 a răspuns:

Ia-ti un market din cydia. Cauta pe youtube.