| Nicky29 a întrebat:

Salut am un iphone 4 si azi am incercat sa il formatez dar mi-am uitat parola de la ID Apple si cand i-am dat recuperare si am vrut sa intru pe email sa ma uit mi-a aparut ca mi-a fost sters emailul de cei de la yahoo pentru ca nu l-am mai folosit de mult si nu imi mai stiu raspunsul la intrebari. Nu stiu ce sa fac acum ca sa pot sa imi refolosesc din nou iphonul. Am la el contractul si tot ce avea cand a fost cumparat din magazin.

1 răspuns:
| Core_Ale_1990 a răspuns:

Telefonul tau la ora actuala este blocat pe icloud. Trimite un email celor de la yahoo si specificale id-ul si parola care le ai avut si pentru ce ti-au trebuit si daca nu vor sa iti retrimita contul trimite celor de Apple ( care te vor rezolva sigur ) https://www.apple.com/support/iphone/mail/ si le explici problema ca cei de la yahoo ti-au sters account de icloud. Or sa te ajute ei.