| Shi_Atât_Valy_1995 a întrebat:

Am un iphone 4s si am niste casti normale nu din alea care intra in ureche cu dop. pana acum 2 saptamani se auzeau bine si la muzica si la convorbire, acum se aud mai incet, chiar cea din stanga se aude mai incet ca in dreapta... Rezolvare? o avea o problema cu magnetii?

Răspuns Câştigător
| eric1630 a răspuns:

Asta pentru ca ai schimbat setarile la sound in optiuni acolo ai pus mai mult la cea din dreapta ori ai uitat castile in buzunar si ai spalat Haina

2 răspunsuri:
| Madalina84 a răspuns:

Ia-ti casti speciale pentru Iphone :3 Asa nu trebuie sa iti faci griji ca se sctrica mufa sau alte chestii..Plus ca nu sunt scumpe.

| Shi_Atât_Valy_1995 explică (pentru eric1630):

Nu cred asta... PS> mai astept raspunsuri si dupa funda happy