| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un iPhone 5s care nu e al meu, și mi-e frica sa nu de ducă butonul home ca deja cam devine silențios când îl apăs încet dar când îl apăs adânc se aude. Întrebarea e ...Pana la urma faptul ca nu sunt rezistente butoanele este un mit? Am și folie se sticla și pare butonul apăsat un pic cred ca de la folie îmi da aceasta impresie, Plz un răspuns dau funda imediat!

Răspuns Câştigător
| GabrieL98KiDD a răspuns:

Am si eu un prieten cu iphone 5 si pana acum nu l-am auzit sa se planga de buton cred ca este un mit nu te mai speria pentru nimic.