| mtw123 a întrebat:

Salut
Am un iPhone 6 și bateria ma tine extrem de puțin. Ce credeți, ar trebui schimbată? Dacă da, exista și baterii mai mari? Nu doar de 1810?
Funda

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Bateria trebuie schimbata, ia-ti una de aceeeasi marime si originala, daca pe ea scrie ca are mai mult decat asta pe care o ai tu acum, iti recomand sa nu o cumperi pentru ca am vazut destule cazuri de bateriii pentru iphone pe care scriau 2500 mAh iar in realitate tineau mai putin decat cea originala.

| FlowInCuvinte a răspuns:

Da, bateria ar trebui schimbata dar nu, nu exista baterii mai mari pentru acel model de telefon. Daca el vine din fabrica cu acea baterie, nu are cum sa existe alta pe piata mai buna ca ea, pentru acelasi model de telefon.