| OnNE24 a întrebat:

Am un iphone 6 si sus in dreapta ecranului cand pun o imagine neagra imi apare o lumina alba in colt. De la ce ar putea fi?

8 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Display defect.

| OnNE24 explică (pentru gelu1970):

Eu ma gandeam sa nu stea displey-ul prea presat pe componente in partea aceea

| gelu1970 a răspuns (pentru OnNE24):

Dacă nu te deranjează îl folosești asa.

| OnNE24 explică (pentru gelu1970):

Ok,multumesc! Zi faina!

| iChristiaN47 a răspuns:

În mod cert este o problemă la display.

| OnNE24 explică (pentru iChristiaN47):

Dar este vreo problema daca nu il schimb? Displey ul nu e spart si nici zgariat, e ca nou, apare acea reflexie mica de lumina in colt doar cand e o imaginea neagra si e data luminozitatea la maxim.

| iChristiaN47 a răspuns (pentru OnNE24):

Il poti folosi asa, nu va deranja cu nimic si nu va afecta calitatea telefonului.

| OnNE24 explică (pentru iChristiaN47):

Ok,multumesc! Zi faina