| RazvanJdvzj a întrebat:

Salut, am un iphone 7 care de la un timp nu a mai functionat deloc, nu se mai aprinde si nici nu se mai incarca.L-am dus la flanco si de-acolo l-au trimis in service.Azi am fost sunat si mi s-a spus ca telefonul are mufa de incarcare stramba si ca a luat contact cu lichidul, chiar daca nu l-am bagat deloc in apa si telefonul se incarca perfect pana atunci. Mi s-a spus ca ei nu-i pot face nimic pentru ca garantia s-a dus la el din cauza ca mufa s-a strambat...ce pot sa fac? Mai poate fi reparat?

Telefonul nu e spart si este inca in garantie ...ma rog, a fost

Dau funda

1 răspuns:
| JustCosmin a răspuns:

Intrebarea ai mai pus-o o data. ANPC daca stii sigur ca nu ai facut ce s-a specificat in expertiza. Poti face si tu o contraexpertiza pe banii tai, nu te opreste nimeni.