| Andrei72472924 a întrebat:

Am un IPhone 7, nu contează specificațiile, dar când ascult muzica sau ceva muzica se aude doar pe cele 2 difuzoare de jos de lângă jack, intr-o zi am pus mâna pe un difuzor și am observat ca se aude doar unul( ps de-abia am fost cu el la curățare) și voi întâmpinați aceiași problema?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Doar la o gaura este montat difuzor, cealalta este doar o gaura pentru acustica (ca la boxe de difuzoare bass-reflex).

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Pentru că are doar un difuzor. E un telefon scump dar nu oferă nimic in plus față de alte mărci.
Asta da: te "mândrești" cu el in fața prostimii.